A barcsi csapat eddig 15-ször nyert a Négy Város Labdarúgó Tornán, idén Celldömölk végzett az első helyen

Idén már harminchetedik alkalommal rendezték meg a Négy Város Labdarúgó Tornát ezúttal Celldömölkön, s ahogy a zalaifoci.hu hírportál is írja: ezen a tornán hagyományosan azok a dunántúli települések vesznek részt, amelyek 1979-ben nyertek városi rangot.

Vas megyéből a Körmend és a házigazda Celldömölk, Zalából a Lenti, Somogyból pedig a Barcs csapata vett részt a 2 napos tornán. A tavalyi évben a Lenti hazai pályán nyerni tudott, ezt a győzelmét azonban most nem tudta megismételni, hiszen a döntőben alulmaradt Celldömölk csapata ellen, a barcsiak a 4. helyen végeztek.  Eddig egyébként a barcsi csapat 15, Celldömölk immár 11, Körmend 7, Lenti 3-szor nyerte meg a tornát.

Fotó: zalaifoci.hu