Győzelemmel búcsúzott, de az osztályában maradt az FC Barcs

Győzelemmel búcsúzott a bajnokságban az FC Barcs. Hazai pályán a Balatonszabadi csapatát fogadták Pandur Ádámék a záró, 30. fordulóban.

Az eredményt már az első játékrészben eldöntötte a hazai csapat, a 20. percben Pandur Ádám, két perccel később pedig Orsós István talált be a szabadiak hálójába. Maradt is a végeredmény: FC Barcs – Balatonszabadi 2:0. A Barcs így itthon tartotta a három pontot, de feljebb nem léphet a megyei bajnokságban. A forduló és egyben a bajnokság végén az FC Barcs az ötödik helyen zárt, míg a korábban magabiztosan vezető Mezőcsokonya is leszorult a továbbjutó helyről. Jó hajrával a Balatonszemes és a Juta léphet a megyei első osztályba, harmadik lett a lőtt gólok alapján a Somogyjád, negyedik a Mezőcsokonya, az ötödik az FC Barcs.