Vezeti a tabellát az FC Barcs

A múlt heti tízgólos győzelem után most hat találatos különbséggel nyert az FC Barcs a megyei harmadosztály 2. fordulójában. A szombati hazai találkozóra a Bodrog csapata érkezett. Az eredmény egy félidő alatt eldőlt.

A negyedik percben megszerezték a barcsiak a vezetést Tompa István találatával, majd Gergulás Ferenc a 9. percben berúgta a hazaiak második gólját. Kis gólszünet után a 33. perctől a hazaiak megindultak és Schenker Tibor, Kampf Róbert Márió mellett Tompa és Gergulás is újabb gólt szerzett, így a félidőben 6-0 volt az eredmény. Eztán a Bodrog két játékosa piros lapot kapott, ez pedig végleg eldöntötte a mérkőzést. A végeredmény: FC Barcs-Bodrog 6:0. Az FC Barcs a másodi forduló után vezeti a tabellát a 12 csapatos harmadosztályban, második az Inke, harmadik helyen a Babócsa áll. Csokonyavisonta a 8. helyről várja a folytatást. 12-én vasárnap a második helyezett Inke otthonába utazik a barcsi csapat.