Változó sikerekkel ért véget a hétvége

Somogy Duatlon

Sikerek és kudarcok tarkították a barcsi sporthétvégét. Karate győzelemnek örülhettünk, jó eredmények születtek a Duatlon Somogy megyei döntőn, focicsapatunk viszont súlyos vereséget szenvedett Lábodon.

Karate:

Dobogón végzett a BVSE válogatott versenyzője

A Barcsi Városi Sportegyesület Karate Szakosztálya részt vett a 2014. szeptember 20-21-én, Budapesten megrendezett XVII. Budapest Open 2014. elnevezésű Nemzetközi Karate versenyen, ahol 24 ország 121 sportegyesületének 841 versenyzője mérte össze tudását 8 évesektől a felnőtt korosztályig. A verseny Magyarország egyik legnagyobb karate seregszemléje.

Erdős Martin             14-15 évesek (kadet)                                   kumite 2. hely (-70 kg)

Szlovák 6:0, majd román 8:0 TKO és cseh 1:0-s legyőzése után a döntőben 2:3-s vereséget szenvedett egy magyar válogatott versenyzőtől.

Elkezdődött a 2015. februárban, Svájcban megrendezésre kerülő Kadet, junior és U21-es Karate Európa Bajnokságra a kvalifikációs sorozat. A mostani versenyen kívül még három nemzetközi verseny és a Diákolimpia Országos döntő van kijelölve, melyeken a legtöbb kvalifikációs pontot összegyűjtő képviselheti a magyar színeket Svájcban.

                                                                                              Edző: Erdős Zoltán

Duatlon:

Hétvégén rendezték Kaposváron a Diákolimpia Somogy Megyei Döntőt, 22 barcsi résztvevővel.

Egyéni eredmények: 

1. helyezettek

Szarka Regő                          Deák Ált.Isk.

Csilling Molnár Anna               Deák Ált.Isk.

Paluska Péter                        Deák Ált.Isk    

Verőczi Alex                          Dráva Völgye Középiskola

Pettendi István                       Dráva Völgye Középiskola

 

2. helyezettek

Bozsó Míra                  Deák Ált.Isk.

Szöllősi Lili                  Deák Ált.Isk.

Dréher Dominik            Deák Ált.Isk. 

Pammer Milán              Dráva Völgye Középiskola

Gurdán Enikő               Dráva Völgye Középiskola

Gyaja Dániel                 Dráva Völgye Középiskola

Horváth Zsolt                 Dráva Völgye Középiskola

3. helyezettek

Bíró Erik                      Dráva Völgye Középiskola

Csapat Eredmények: 

Csilling Molnár Anna

Bozsó Míra

Horváth Lara                    I. helyezett    Deák Ált. Isk.

Horváth Panni

 

Pammer Milán

Zsohár Péter                    I. helyezett    Dráva Völgye Középiskola

Horváth Zsolt

Bíró Erik

 

Paluska Péter

Bencze Áron                    II. helyezett    Deák Ált. Isk.

Szöllősi Zalán

 

Pettendi István

Gali Ádám                        II. helyezett    Dráva Völgye Középiskola

Gyaja Dániel

Tálosi György

Az egyéni 1-3 , és a csapat 1-2. helyezettek fogják képviselni iskolájukat, megyénket az országos döntőn október 11-én Rádpusztán.

Edzők, felkészítők:  Paluskáné Popovics Melitta, Paluska Csaba

Cselgáncs:

 

Misina Kupa Judo Verseny Pécs 2014.09.20.

 

 

Név

Korcs.

Súlycsoport /kg

helyezés

1

Szokol Botond

D

28

3

2

Lantos Zoltán

D

33

3

3

Kovács Áron László 

D

30

3

4

Tárnoki András

D

30

1

5

Honvári Nimród

D

+ 45

2

6

Domokos Edmond

C

27

4

7

Radák András

C

33

4

8

Tamás Kornél

C

36

3

9

Ludvig Eszter

C

+ 45

2

10

Bérces Károly

B

29

1

11

Bana Dénes

B

36

1

12

Honvári Hunor

B

60

2

13

Szokol Levente

B

50

1

14

Salga Bálint

B

41

3

15

Csordás Klaudia

A

+ 56

1

16

Kárpáti József

Serd

50

4

17

Simara Balázs

IFI

+ 90

2

18

Bonevácz Bianka

IFI

+ 70

2

Edzők: Janecsek László, Honfi Zsolt

Labdarúgás:

Megyei I. osztály:      Berzence  - Babócsa                        1-4                                          Ifi:  4-1

            Pandur Ádám illetve Jáger Gábor, Tompa István,                                G.: Bicsár József

                                              Gergulás Ferenc, Keresztes Krisztián

Megyei II. osztály:      Lábod FC -   FC Barcs       8-0                                          Ifi: 5-4

                                                                                                          Varga Erik, Németh Norbert-3

Megyei III. osztály:  Csokonyavisonta – Potony   3-0                                          Ifi: 2-3

                        G.: Hartai Attila, Horváth Máté, Jakab József  Horváth Erik, Orsós Szabolcs

                                                                                             illetve Balogh Tamás, Solymosi Róbert,    

                                                                                                              Szabó Richárd

                               Homokszentgyörgy – Somogyudvarhely     1-2                  Ifi: 1-7

                                                                                                                        G.: Berta Gábo

Megyei IV. osztály:  Inke -  Szulok            10-0

U 15 Megyei Bajnokság Déli csoport:                   Csurgó – FC Barcs    1- 8

                                   G.: Németh Norbert-4, Verőczi Zoltán-3, Balogh András

Öregfiúk bajnokság: Csurgó – FC Barcs   3-4      

                                               G.: Gyaraki László-2, Kubik Béla-2

Következik:

            Hétfő               17.30   FC Barcs – Kadarkút  öregfiúk

            Péntek             16.00   FC Barcs – Berzence              U15

            Szombat          16.00   FC Barcs – Zákány

                                   16.00   Potony - Kaposszerdahely

Vasárnap                      16.00   Babócsa – Nagyberki

16.00   Tarany – Csokonyavisonta

16.00   Mesztegnyő- Homokszentgyörgy

16.00   Szulok  Petőfi SE – FC Sántos KSE

 

/P.R./

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcsi Krónika 2018. december 10.

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!