Tizenkét karate versenyző 23 érmet zsebelt be Budapesten

Minden nevezett barcsi versenyző érmekkel gazdagon tért haza a hétvégi karate kupáról. A BVSE Karate Szakosztályának tizenkét versenyzője összesen 23 érmet hozott haza a budapesti 26. Kodomo Karate Kupa versenyéről.

Erdős Zoltán tanítványai 34 egyesület 750 versenyzője közt érték el a kiváló eredményt. A meghívásos versenyen 5 és 15 év között utánpótlás korú sportolókat nevezhettek az egyesületek. A 6 évesek versenyében Szabadkai Erik két első hellyel, Trauzál Flóra egy arany és a bronzéremmel gazdagították a barcsi érmek sorát. 7 éveseknél Trausz Tamás és Tóth Liliána két arany, Árk János Márk egy arany és a bronzérmet szerzett. Kovács Balázs a nyolc évesek közt ezüst és bronzérmet, Harasztia Domonkos a 9 évesek közt egy arany és egy bronzérmet szerzett. A tízévesek versenyében Strublics Botond és Bázing Máté is duplázott és arany és ezüstéremmel zártak, Otártics Enikő arany és bronzérmet szerzett. Horváth Gergő 11 évesek közt szerzett első és harmadik helyet, Igricz Ivó a 15 évesek kumite versenyét nyerte meg. A diákokat Erdős Zoltán, Balassa Laura és Gyurás Fanni készítette fel és segítette a küzdelmek során.