Tizenegy érmet hoztak a barcsiak a Spéci Triatlon első napján

11 éremmel zárta Komlón a hosszútávú úszóversenyt a BVSE Triatlon Szakosztálya. A Spéci Triatlon első versenynapján úszásban mérhették össze tudásukat a fiatalok.

A hagyományostól eltérő versenyen a különböző versenyszámoknak különböző települések és pályák adnak otthont. A komlói úszást követően így március 21-én folytatják a küzdelmeket a barcsi versenyzők a kerékpározással Tengelicen, majd Kaposváron a Desedán a futószámokkal zárul a Spéci Triatlon április 11-én. Az úszásban remekül kezdtek a barcsiak, Récsán Petra, Horváth Lara, Hartmann Róbert és Bagó Hanna az első helyen zárt. Ezüstérmet hozott Komlóról Paluska Péter, Szabó Zalán, Kulcsár Anna és Friedrich Luca. Harmadik helyen végzett úszásban és innen várhatja a folytatást Landesz Máté, Adam Yahya és Szűcs Olivér.