A Tak-Tika nyerte az Ezüst ősz kupát Barcson

A Barcson rendezett 32. Ezüst Ősz teremlabdarúgó tornán négy 35 év feletti csapat mérkőzött a helyezésekért. Horváth Péter „munkahelyi” csapata, az Avermann nagy küzdelemben szerezte meg a három pontot a „Vidék” (3-2) és Kis –Hullám (3-0) ellen.

A Bázing György vezette Kis-Hullám győzött a Tak-Tika (2-1) és a Vidék ellen (5-0). Cservölgyi Szilárd alakulata, a Tak-Tika előbb 4-0-ra, majd 3-1-re nyert az Avermann és a Vidék (azaz a Bolhó) ellen, ezzel hármas holtverseny alakult ki az élen.  A holtversenyben lévő csapatok egymás elleni eredménye alapján a Tak-Tika jobb gólkülönbséggel nyerte el a kupát. Természetesen serleget kapott a második Avermann, a harmadik Kis-Hullám és a negyedik Vidék (Bolhó) csapata is. A torna legeredményesebb játékosa Csortos Antal lett, Szalontai Balázs pedig a legjobb hálóőrnek járó elismerést zsebelhette be. A torna legidősebb játékosa az 1959-es születésű Kovács József volt.