A tabella harmadik helyén az FC Barcs férfi csapata

Ismét gólzáporral zárta a hétvégét az FC Barcs felnőtt férfi csapata a megyei másodosztályban. A Buzsák otthonában játszott mérkőzésen már az első percben a Barcs került fölénybe Banicz góljával.

Tompa István kétszer is betalált, Horváth Zsolt is gólt szerzett az első félidőben, Kampf Róbert Márió pedig bevarrta a büntetőt, így az első játékrész végén 0-5-ös barcsi vezetés mellett várták a térfélcserét a csapatok. Banicz a második félidőben is kinyitotta a barcsi gólzsákot, az 57. percben berúgta az újabb büntetőt. Eztán megszületett a Buzsák egyetlen gólja a találkozón Kesztyűs Roland jóvoltából, majd jött sorban a barcsi válasz. Talpas büntetőből szerzett újabb gólt, majd két perc múlva is a hálóba talált, Orsós két találata és Gerlecz Martin gólja pedig hab volt a tortán. Buzsák-FC Barcs 1-11. A nők bajnokságának 5. fordulójában szabadnaposak voltak a barcsi hölgyek, s bár gólok jöttek-mentek a hétvégi fordulóban, a pihenő ellenére Loján Szabina áll a góllövőlista élén.