Sporthírek 2014.12.22.

karate kupa

Évértékelés a BVSE karate szakosztálynál,, a II. Barcsi Szakmák Közötti Labdarugó tornáról, az V. Rendőr Kupáról, a Diákolimpiai úszás megyei döntőjéről

 

Karate:

 

BVSE KARATE ÖSSZESÍTETT EREDMÉNYE 2014. ÉVBEN

 

4 országos versenyen,

Fudokan Karate Magyar Bajnokságon,

WKF Magyar Bajnokság országos döntőn vettünk részt

2 WKF Diákolimpiai Országos döntőn, tavasszal a 2013/2017-es, ősszel a 2014/2015ösön

7 itthon és külföldön megrendezett nemzetközi versenyen,

 

BVSE Karate Szakosztálya 2014-ben összesen 111 dobogós helyezést ért el.

 

Kiemelkedő eredmények a teljesség igénye nélkül:

III. helyezett: : Litter Katalin 13 éves

  • Open Shito World Cup kumite világkupa győztese

 

II. helyezett: Gulyás Csaba 12 éves

  • Open Shito World Cup kumite világkupa győztese

 

  I. helyezett: Erdős Martin 15 éves

 

Országos versenyek:

  • XVI. International Karate Memorial Turnament Sombor Szerbia 2014. február 15.

Kadet -63 kg kumite 1. hely, -70 kg kumite 1. hely

Magyar Bajnokság, OB, Diákolimpiák:                

  -       2013/14. tanévi WKF Diákolimpia Országos Döntő, Szigetszentmiklós 2014.  

          február 23.  Kadet -70 kg Kumite 1. hely

  • 2014. évi WKF Karate Magyar Bajnokság Mogyoród 2014. március 22-23.

Kadet -70 kg Kumite 1. hely

  • 2014 évi FUDOKAN Országos Bajnokság Ercsi 2014. április 12.

Kadet Kumite 1. hely

  • 2014/15. tanévi WKF Diákolimpia Országos Döntő, Szigetszentmiklós 2014. november 15.  Kadet -70 kg Kumite 1. hely

Nemzetközi versenyek:     

Szigetszentmiklós 2014. 11. 22. Kadet -70 kg Kumite 2. hely

Európa és világkupák:       

     -   GKF Hachi O Kai and Martial Arts Európa Kupa Arad Románia 2014. 09. 27. 

          Kadet + 57 kg Kumite 1. hely

  • Open Shito Karate World Cup 2014. Budaörs, Hungary 2014. december 06.

Kadet (14-15 év) +57 Kumite 1 hely, Junior (16-17 év) -68 kg kumite 1. hely

 

2014. ősszel 6 kvalifikációs nemzetközi versenysorozaton a válogatottban, Kadet -70 kg-os kumite kategóriában legjobbjának bizonyult, így a BVSE versenyzője képviselheti Magyarországot a 2015. februári svájci Zürichben megrendezésre kerülő Kadet, Junior és U21-es EKF Karate Európa Bajnokságon.

 

17 versenyen vett rész 2014-ben

 

Sprint Sport ALPAS Terembajnokság

 

Sprint Sport – ALPAS Teremlabdarúgó bajnokság.

 

III. forduló: 2014. december 20. (szombat)

            Las Minuten                            - Drávatamási              8-3                 

                        Drink Team                             - Moulin Rouge            3-10

                        FC Barcs                                - Darány                      2-6

                        Yung Boys                              - Favorit                      3-0

                        Harlem                        - Old Gold                   12-3

 

II. Forduló: 2014. december 13. (szombat)

                        Favorit                                    - Drink Team               4-10

                        Moulin Rouge                          - FC Barcs                  11-4

                        Darány                                    - Harlem                     2-13

                        Drávatamási                             - Yung Boys                9-7

                        Old Gold                                 - Lats Minute               2-2

 

I. Forduló: 2014. november 30 (vasárnap)

                         Drink Team                - Yung Boys                            11-2

                         FC Barcs                    - Favorit                                  11-3

                         Harlem                       - Moulin Rouge                        4-9

                         Drávatamási                - Old Gold                               0-14

                         Last Minute                - Darány SE                            7-4

 

A bajnokság állása a 3. forduló után:

  1. Moulin Rouge        3          0          0          30-11  9 pont

  2. LAST Minute        2          1          0          17-9    7 pont

  3. Harlem                  2          0          1          29-14  6 pont 

  4. Drink Team           2          0          1          24-16  6 pont

  5. Old Gold               1          1          1          19-14  4 pont

  6. FC Barcs               1          0          2          17-20  3 pont

  7. Drávatamási           1          0          2          12-29  3 pont 

  8. Yung Boys 1          0          2          12-20  3 pont

  9. Darány                  1          0          2          12-22  3 pont

10. Favorit                   0          0          3            7-24  0 pont

 

IV-V. forduló:

IV – V. Forduló: 2014. december 27. (szombat)

            10.00   Darány                       - Drink Team

            10.45   Harlem             - Las Minute

            11.30   Darány                        - Favorit

12.15   Drink Team                 - Old Gold

13.00   Yung Boys                   - Las Minute

13.45   Moulin Rouge              - Favorit

            14.30   Old Gold                     - FC Barcs

            15.15   Drávatamási                 - Harlem

            16.00   Yung Boys                   - Moulin Rouge

            16.45   FC Barcs                    - Drávatamási

 

Sprint Sport ALPAS Teremlabdarúgó Bajnokság 2014-2015 - Góllista

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Név

Csapat

Fordulók

Összes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

68

177

 

Pető Tamás

Drink Team

6

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

Korcz Miklós

FC Barcs

6

3

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Tompa István

Harlem

1

5

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

 

Pandur Ádám

Moulin Rouge

3

2

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Mangult Nándor

Harlem

3

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Horváth Péter

Harlem

 

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Krisztián Lóránt

Last Minute

3

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

 

Gergulás Ferenc

Moulin Rouge

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Keresztes Krisztián

Old Gold

4

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Karsai Attila

Drávatamási

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Kolesánszky Zoltán

Drávatamási

 

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Vajandt Gyula

Drink Team

2

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Iván Dániel

Moulin Rouge

2

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Kovács Tamás

Moulin Rouge

1

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Jakab József

Darány

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Ruzsics Dániel

Old Gold

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Keller László

Old Gold

2

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Laklia Balázs

Old Gold

2

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Németh Norbert

Yung Boys

1

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Balogh András

Yung Boys

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Csonka Tibor

Harlem

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Káló Norbert

Last Minute

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Pércsi Miklós

Moulin Rouge

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

Szári Szabolcs

Darány

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Hegedüs Péter

Darány

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Balogh Bendegúz

Drink Team

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Maróti Mario

Drink Team

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Vidus Viktor

Drink Team

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Orsós János

Favorit

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Végvári Zsolt

Favorit

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Hegedüs Dávid

FC Barcs

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Bedő Csaba

Moulin Rouge

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Kocsis Péter

Old Gold

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Orsós István

Yung Boys

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Varga  Levente

Darány

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Tóth Gergő

Last Minute

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Simon József

Darány

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Jádi Barnabás

Darány

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Niklovics Richárdo

Drávatamási

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Tóth Máté

Drávatamási

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Szokol Szilárd

Drávatamási

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Andermann Máté

Drink Team

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Kulcsár Máté

Drink Team

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Csonka Vendel

Favorit

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Orsós László

Favorit

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Balogh Tamás

Favorit

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Domokos Márk

FC Barcs

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Bálint Dávid

FC Barcs

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Horváth Gábor

FC Barcs

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Kelemen Richárd

FC Barcs

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Papdi Zoltán

FC Barcs

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Horváth Szabolcs

Last Minute

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Kiss János

Last Minute

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Patkó Róbert

Last Minute

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Kovács Gergő

Last Minute

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Pandur László

Moulin Rouge

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Csajbók Péter

Moulin Rouge

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Banicz Benjamin

Moulin Rouge

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Vaczkó Alex

Old Gold

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Sóvári Ferenc

Old Gold

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Orsós György

Yung Boys

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Papp Dávid

Darány

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Hegedüs György

Darány

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Tomola Tibor

Drávatamási

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Mészáros Márk

Drink Team

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Csizmadia Balázs

Harlem

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Patkó Richárd

Last Minute

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Hamarics Róbert

Old Gold

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

Évértékelés a Judósoknál:    Közel 250-en vettek részt az ünnepi évzárón.

Összesen 18 versenyen indultak 246 érmes helyet szereztek.

Köszöntötték a legeredményesebb judósokat.

Radics Tamara felnőtt magyar bajnoki 3. hely,

Szokol Levente magyar bajnokságon 3., Magyar Köztársaság kupán 3. hely

Honvári Hunor magyar bajnokságon 3. hely Magyar Köztársaság kupán 2. hely

Bana Dénes magyar bajnokságon  3. hely

    lett a szakosztály legeredményesebb versenyző:

  

 Pánovics Donát és a Horváth Marcell a felnőttek mezőnyében is elért eredményeket.

 

Valamennyi versenyző ajándékot kapott az elmúlt évi teljesítményéért.

 

Diákolimpia úszás megyei döntő - Kaposvár:

 

  Váltó:

II. kcs:             Arany János Iskola (fiú)           3. hely

                        Deák Ferenc Iskola (leány)      3. hely

III. kcs:

                        Deák Ferenc Iskola (fiú)          1. hely

IV. kcs:

                        Dráva Völgye (Fiú)                  1. hely

                        Dráva Völgye (leány)               1. hely

                        Dráva Völgye „A” kat. 3. hely

 

V-VI. kcs        Széchényi Gimnázium (fiú)        1. hely

                        Dráva Völgye (leány)               1. hely

Hátúszás:

Szabó Petra     - Deák                         1. hely

Széll Bence      - Széchényi                  1. hely

Bíró Klaudia    - Széchényi                  1. hely

Kovács Nóra   -Arany                         2. hely

Jáger Balázs     - Dráva Völgye            2. hely

Szabó Dóra     - Széchényi                  2. hely

Utasi Elizabett – Dráva Völgye 2. hely

Patak Leticia Cintia-Széchényi 3. hely

Verőczi Alex    - Dráva Völgye            3. hely

 

Mellúszás:

Vass Ákos       - Széchényi                  1. hely

Nagy sára        - Széchényi                  1. hely

Pandur Elena    - Dráva Völgye            2. hely

Patak Leticia    - Széchényi                  2. hely

Vérti Martin     - Deák                         2. hely

Dréher Dominik- Deák                        3. hely

Fenyvesi Máté- Dráva Völgye 3. hely

Pettendi istván- Dráva Völgye  3. hely

 

Gyorsúszás:

Kovács Nóra   - Arany                        1. hely

Szabó Petra     - Deák                         1. hely

Bíró Kristóf      - Széchényi                  1. hely

Bíró Klaudia    - Széchényi                  1. hely

Szabó Dóra     - Széchényi                  2. hely

Bozsó Mira      - Deák                         3. hely

Vass Ákos       - Széchényi                  2. hely

Nagy Sára       - Széchényi                  2. hely

Jáger Balázs     - Dráva Völgye            2. hely

 

II. Barcsi Szakmák Közötti Labdarúgó Torna (2014.12.17)

 

 

  1. Vendéglátók (Festők ellen 2-0)
  2. Festők
  3. Szakközép
  4. Kőművesek
  5. Asztalosok
  6. Gépészek

 

Szakács – Kereskedő  0-1                             Legjobb játékos: Erdei Rozália

Tanár   - Diák              0-4                              Legjobb játékos: Csonka Zoltán         

Tanár   - Diák (női)      0-0 büntetővel 0-1      

Tanár  - Tanár             3-3                              Legjobb játékos: Kelemen Tibor

 

Különdíjak:

Gólkirály: Seres Zsolt 6 gól

Legjobb játékos:          Horváth Alex

Legjobb kapus:            Bicsár József

 

V. Rendőr Kupa

 

A barcsi rendőrök ötödik alkalommal rendezték meg a teremlabdarúgó kupát, ahol hat csapat játszott a díjakért. Az idei rendezvény egyben Fodor Márk emléktorna volt.

            1. KMB Plice Team

            2. Papír Kutyák

            3. Szőrös rendőrlányok

 

Különdíjak:

Kapus:                 Czifrák Csaba

Gólkirály:             Hucsek Zsolt és Horváth Szabolcs 6-6 gól

Legjobb játékos: Vucskics Bálint

Sportreferens/P.R./

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcsi Krónika 2018. június 4.

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!