Sporthírek: 2014.11.17.

kép ilusztráció

Jól szerepelt a barcsi U15 csapat, gyengélkedett a felnőtt foci csapat. A Coca Cola Amatőr Középiskolás bajnokságban II. helyen végzett a Dráva Völgye II.Barcs. Karateszakosztály remekül szerepelt ismét a WKF. Magyar Karate Diákolimpia döntőjében, Erdős martin Országos Bajmok

 

Labdarúgás:

 

Megyei I. osztály:     Balatonlelle – Babócsa         2-0                  Ifi: 1-5

                                                                                                          Pápai Nándor-3

                                                                                                          Vodenyák Máté, Seres Zsolt

     

Következik:   Vasárnap  13.00  Babócsa (10. – Segesd (8.)hely

 

 

1. BALATONLELLE SE                              37 pont

2. BALATONKERESZTÚR                        29 pont

3. BALATONI VASAS SE                          26 pont

10. BABÓCSA SE                                        20 pont

11.FONYÓDI PETŐFI SE                            19 pont

12.KAPOSMÉRŐI SE                                  17 pont  

13.TABI VÁROSI SC                                   13 pont

14.KISKORPÁDI SE                                    12 pont

15.BERZENCE SE                                        11 pont

16.FC NAGYBERKI                                       0 pont

 

Megyei II. osztály:   Gyékényes   -  FC Barcs     4-0                                Ifi: elmaradt

 

10. FC BARCS                                              14 pont

Ifi:

10.FC BARCS                                                 9 pont

 

Megyei III. osztály:   Az őszi szezon befejeződött.

 

Homokszentgyörgy 2., Csokonyavisonta 3., Potony a 6. helyről folytatja tavasszal.

 

Megyei IV. osztály:  Szabás   - Szulok    6-1

                                   G.: Orsós László

 

15. forduló: vasárnap 13.00      Szulok - Mike

 

Utánpótlás bajnokság:  U 15

                        FC Barcs -  Babócsa             13-1

G.: Németh Norbert -8 (100.) , Balogh András-2,Verőczi Zoltán, Orsós István, Czukor Péter.

 

10. forduló: péntek  13.00       FC Barcs - Csurgó

 

 

Coca Cola  Amatőr Középiskolás Labdarúgó Bajnokság I. forduló –Barcs Dráva Völgye

 

            Dráva Völgye II.  Barcs           – Erdészek  (Dráva Völgye Barcs)       4-1

            Ady Gimnázium Nagyatád       - Nagyváthy Középiskola Csurgó        0-4

            Dráva Völgye II.  Barcs           - Ady Gimnázium Nagyatád                 1-1

            Erdészek  (Dráva V. Barcs)     - Nagyváthy Középiskola Csurgó        0-2

 

            Nagyváthy KI. Csurgó - Dráva Völgye II.  Barcs                    3-1

            Ady Gimnázium Nagyatád       - Erdészek  (Dráva Völgye Barcs)       3-1

 

Végeredmény:

  1. Nagyváthy Középiskola Csurgó                9-1      9 pont
  2. Dráva Völgye II.  Barcs                            6-5      4 pont
  3. Ady Gimnázium Nagyatád             4-6      4 pont
  4. Erdészek  (Dráva Völgye Barcs)               2-10    0 pont

 

A II. fordulót tavasszal rendezik Barcson a műfüves pályán.

 

 

Középiskolás Futsal megyei selejtező: Barcs Dráva Völgye

            Ady Gimnázium Nagyatád       - Nagyatád Szakképző            13-0

            Dráva Völgye Középiskola      - Nagyatád Szakképző              8-0

            Ady Gimnázium Nagyatád       - Dráva Völgye Középiskola      3-1

 

A csoport végeredménye:

            1. Ady Gimnázium Nagyatád   Testnevelő: Vojkovics Gábor

            2. Dráva Völgye Középiskola Testnevelő: Kázmér Roland

            3. Nagyatád Szakképző                      Testnevelő: Ludán Gábor

 

Az 1-2. csapat továbbjutott a megyei elődöntőbe.

 

 

***

A Barcsi Városi Sportegyesület Karate Szakosztálya részt vett 2014. november 15-én, Szigetszentmiklóson megrendezett 2014/15. tanév WKF Magyar Karate Diákolimpia Országos Döntőjén, ahol versenyzőink iskoláikat képviselték. A kata és kumite versenyszámokra 667 utánpótlás és haladó kategóriájú versenyző nevezett.

 

Eredmények:

 

Gulyás Csaba   8-9 évesek       /haladó/            KUMITE + 30 kg       5.hely Arany János tagiskolája

Igricz Ivó         10-11 évesek   /haladó/            KUMITE – 34 kg        5. hely Arany János tagiskola

Balassa Laura  12-13 évesek   /haladó/            KUMITE – 45 kg        3. hely Arany János tagiskol

Erdős Martin    14-15 évesek   /haladó/            KUMITE - 70 kg        DO. Országos Bajnok D.V.K.I.

 

A kadet -70 kg-os EB-re készülő Erdős Martin ismét a legjobbnak bizonyult, így a válogatott ellenfeleknek az utolsó november 22-i Hungarian Tatami Karate Kupa Nemzetközi verseny előtt már matematikai esélyük sincs megszerezni az EB kvótát. A kvalifikációs verseny állása Erdős Martin 11 pont, egy fővárosi versenyző áll 6 ponttal a második helyen, egy bátaszéki és egy szintén fővárosi versenyző 4 ponttal a harmadikon. Egy versenyen maximálisan megszerezhető pontok száma 3. Még egy kvalifikációs verseny van vissza, a Hungarian Tatami Kupa Nemzetközi Karate verseny november 22-én. Erdős Martin biztosan ott lesz a 2015 február 6-8-án a svájci Zürichben megrendezésre kerülő kadet, junior és U21-es EKF Karate Európa Bajnokságon.  Mivel a kvóta zsebben van így Martin a saját kor és súlycsoportja mellett az idősebb junior -68 kg-osok között is kipróbálja magát a szombati nemzetközi viadalon.

 

Felkészítők: Erdős Zoltán 6. Dan

 

Cselgáncs:  BV judo Magyar Bajnokság Budapest

            Felnőtt: Horváth Marcell 73 kg    2. hely 

 

II. osztály felnőtt bajnokság Budapest:

             Pánovics Donát  (83 kg)         5. hely

 

 

Asztalitenisz:

 

Az őszi forduló utolsó kettő megyei asztalitenisz mérkőzés eredménye:

                                                                Fonyód-Darány 12-6.
Győzelmek.: Kecskés 2, Kappant 2, illetve Kecskés-Kappant,és a Csonka-Orsós páros.

                                                                Darány-Siófok II. 12-6.
Győzelmek.: Kecskés 4, Kappant 2, Orsós 2, Eckhard 1, és a csereként beálló Csonka 1, illetve   

                     Kecskés-Kappant , Csonka-Orsós páros.

Bízunk a tavaszi sikeres folytatásban.  

Kappant Béla

Nosztalgia kosárlabda szombat 14.00-16.00

Terembajnokság

Mikulás Kupa

Sportreferens/P.R./

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Terasz - Őszintén a katedráról

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!