Rekordnevezés a 11. Pünkösd Kupán

Rekordot döntött a nevezők számát tekintve a barcsi Pünkösd Kupa. A régió legjelentősebb utánpótlás-versenyévé váló barcsi megmérettetést 11. alkalommal szervezte meg a BVSE. Összesen 13 csapat vett részt a versenyen, 180 versenyzővel.

A versenyen 20 versenyszámra adhatták le nevezésüket a növendékek. A barcsiak közül a BVSE úszószakosztály 30 fővel, a triatlon szakosztály 40 fővel vett részt a versenyen. Közel száz (94) érmes helyezést értek el a barcsi sportolók. Kovács Nóra most is kiemelkedett a mezőnyből, öt egyéni győzelem mellett megvédte a tavalyi „Csillagszóró” győzelmét is. A BVSE úszói 33 arany-, 17 ezüst- és 7 bronzéremmel gyarapították az éremtáblát. A BVSE Triatlon szakosztálya tíz aranyt, 18 ezüstöt és 9 bronzérmet szerzett. Barcs 94 érmet tudott hazai pályán tartani.

"Boldog vagyok, de egyedül nem BOLDOGulok"- szakszolgálati hét a barcsi tagintézményben