Országos bajnok lett Horváth Lara

Magyarország Diákolimpiai Bajnoka lett duatlon sportágban a BVSE Triatlon Szakosztályának kiválósága, Horváth Lara.

A marcaliban rendezett országos döntőn 16 barcsi sportoló vett részt, Csillingh Molnár Anna szintén dobogón végzett a korcsoportjában, 3. helyezést ért el. A leány és a fiú csapat is 7. helyen zárt az idei országos döntőben. Bozsó Míra 4. helyezett, Paluska Péter 8. helyezett, Szücs Zsombor 12. helyezett, Szarka Regő 13. helyezett, Arató Adél 16. helyezett lett Marcaliban. Landesz, Máté, Széll Boldizsár a középmezőnyben végeztek. A diákolimpián a barcsi sportolók a Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziumát, a Deák Ferenc Általános Iskolát és az Arany János Általános Iskolát képviselték.