Nyert meccsel kezdte a bajnokságot az FC Barcs

gól

A bajnoki rajt első fordulóját megnyerte az FC Barcs csapata a megye II. déli csoportjának összecsapásán. A Csokonyavisontával szemben már az első játékrészben megszerezték a vezetést Tollár József góljával, így 0-1-es idegenbeli vezetéssel vonulhattak a szünetre Kelemen Géza tanítványai.

A második játékrészben egyenlített a csokonyai alakulat, de Tollár újabb találatával ismét átvette a vezetést a barcsi csapat. A végére gólgazdagra sikerült meccs 88. percében a barcsi Kelemen Richárd bevarrta a harmadik találatok a csokonyai kapuba, így az ellenfél a 90. percben már csak szépíteni tudott Balogh Richárd találatával. A végeredmény: Csokonyavisonta-FC Barcs: 2:3. A fordulóban a legtöbb találatot a Kaposfüred-Somogysárd találkozó hozta, itt hét gól is született, a végeredmény 1:6 a Somogysárd javára. Környékbeli eredmények ugyanebben a csoportban: a Tarany 5:1-re győzött a Somogyudvarhely ellen, a Kadarkút pedig 2:1-es vereséget szenvedett a Hetes csapatától. A következő fordulóban, vasárnap 17 órákor hazai pályán fogadja a Hetest a barcsi csapat.