Nyert a Barcs, még van remény a feljutásra

Három pontot szerzett az FC Barcs férfi labdarúgó csapata a megyei másodosztály bajnokságának 28. fordulójában. A Somogyjád ellen hazai pályán már az első félidőben megmutatkozott a barcsi fölény, a darazsak 1-0-s vezetésnél fordulhattak a második játékrészre Talpas Mihály góljának köszönhetően.

A 48. percben Kocsis Péter találatával, utána Jakab József büntetőjével már biztosan vezetett a csapat, s hiába az egy gólos somogyjádi szépítés, Mangult Nándor góljával a 90. percben végleg eldőlt a meccs, Barcs-Somogyjád 4:1. A barcsiak a tabella harmadik helyéről, a második Kaposmérőtől három ponttal lemaradva várják a folytatást. A jövő héten sokminden eldőlhet, hiszen a Kaposmérő az élen álló Mezőcsokonyával mérkőzik, míg a Barcsnak Kaposfőn mindenképpen nyernie kell, a feljutásban gondolkodik a csapat.