Nem szerzett pontot a tavaszi nyitányon az FC Barcs

Nem sikerült a bravúr, kikapott a bajnokság tavaszi szezonnyitó rangadóján az FC Barcs. LakliaTamás csapata a Mezőcsokonya otthonában indította a tavaszi idényt.

A két csapat közül eddig a gólkülönbségnek köszönhetően az FC Barcs őrizte elsőségét a tabellán a megyei másodosztályban, a tavaszi nyitó forduló után azonban a harmadik helyre csúszott vissza a barcsi csapat, miután a Kaposmérő 7:0-ra nyert a Fonyód ellen. Mezőcsokonyán jól indult a találkozó a barcsiak számára, a hatodik percben megszerezte a vezetést az FC Barcs Kocsis találatával, majd a 34. percben egyenlített a Mezőcsokonya, így a félidei szünetre 1-1-es eredménnyel vonultak a csapatok. A második játékrész elején a hazaiak megszerezték a vezetést, majd pár perc múlva egy szerencsétlen öngóllal tovább növelte előnyét a Mezőcsokonya. A végeredményen Tompa találata szépíteni tudott, Mezőcsokonya-FC Barcs 3-2. Folytatás Barcson lesz, a darazsak a második helyen álló Kaposmérőt fogadják szombaton 14:30-kor.