Nem sikerült a kötelező győzelem sem a barcsi futballcsapatnak

Gól

A Mezőcsokonya elleni vereséggel nyitott és a tabella utolsó helyén álló Gyékényes elleni hatalmas bukással folytatta a menetelést az FC Barcs a megye II-ben. Idegenben 10-2-re győzték le a barcsi tizenegyet.

Már az első játékrész vége sem kínált sok jót, hiszen 5-0-s gyékényesi vezetésnél indulhattak az öltözőbe a csapatok. Az 52. percben Baán Dávid Zsolt szépíteni próbált, de egy perc múlva már meg is érkezett az ellendél válasza a barcsi kapuba, mégpedig duplán, hiszen két perc alatt két gólt is bevarrt a gyékényesi alakulat. A barcsiaknak még egy találatra maradt ereje a 69. percben Hegedüs Dávid jóvoltából, és ezzel elszállt a pontok reménye. Gyékényes-FC Barcs 10-2. Most szombatra, a Tarany elleni találkozóra készülhetnek a fiúk.