Nem hozta a várt eredményt a hétvégi megmérettetés a Satelitnek

Sajnos nem sikerült pontokat szereznie a Satelit SE férfi kézilabdázóinak. A hétvégén Dunaújvárosba látogatott a csapat, ahol a helyieknek sikerült győzelmet aratniuk. A dunaújvárosiak már az első félidőben 10 fával vezettek a barcsiak ellen, sajnos ezt az állást a második félidőben sem sikerült megfordítani, így 35-21-re nyertek a barcsiak ellen.

A barcsi gólszerzők között volt Káli Nagy Kende 8, Ribacz Gergő 3, Borsi Péter 3, Snóbli Balázs 2, Tímár Bálint 2, Hőgye Péter, Snóbli Gyula és Dencs Bálint 1-1 góllal. Következő mérkőzésüket a szinte már hazainak számító Szigetvári Sportcsarnokban játsszák a Satelit játékosai a Kiskunhalas ellen, április 10-én, 17 órai kezdettel. A találkozót a szurkolók ezúttal is az egyesület közösségi oldalán kísérhetik figyelemmel. Az utánpótlás mérkőzéseket a kézilabda sportágban is felfüggesztették, előreláthatólag április közepéig.