Mesterhármast lőtt Tompa a hétvégén

Megvan az első győzelem, pontokat szerzett a megyei másodosztályba fellépő FC Barcs a hétvégén. A darazsak a Fonyód csapatát fogadták a harmadik fordulóban hazai pályán.

Már az első játékrészben megmutatkozott a Barcs fölénye, Mangult Nándor dupla találatával és Tompa első góljával 3-1-nél vonulhattak pihenőre a csapatok. A második félidőben maradt a barcsi fölény, Tompa felhúzta a góllövő cipőt és újabb két találattal meglett a mesterhármasa is. Mellette a második félidőben Horváth Zsolt is betalált a Fonyód kapujába, így a végeredmény FC Barcs-1926 PSE Fonyód 6-3. A 16 csapatos bajnokságban így a Barcs a 9. helyről várhatja a folytatást. Az ifi csapat mérkőzése elmaradt, mivel az ellenfél nem érkezett meg.