Megyei döntőben a legjobb barcsi úszók

112 nevezést adtak le a Barcson rendezett Diákolimpia Úszóverseny körzeti döntőjére.

A barcsi sportolók mellett Csokonyavisontáról is érkeztek versenyzők. Legtöbben a legfiatalabb korosztályból mérettették meg magukat, az úszásnemek sorában a gyorsúszás volt a legnépszerűbb. Nyolc váltó indult összesen a körzeti döntőben.  Az 1-2. helyezett egyéni és az első váltó csapat jutott a megyei döntőbe, amelyet kaposváron rendeznek 2019.január 30-án.

I. korcsoport

50 m fiú gyorsúszás

1. Bedő Kornél 2010 Arany 0:50,74 1.

2. Széll Csaba 2011 Deák 0:52,35 2.

3. Botos Nathaniel2010 Arany 0:56,85 3.

4. Kerényi Roland2010 Deák 0:59,67 4.

5. Boros Kristóf 2011 Deák 1:00,90 5.

I. korcsoport

50 m leány gyorsúszás

1. Szarka Száva 2010 Deák :50,02 1.

2. Bozsó Szonja 2011 Deák 0:50,45 2.

3. Szehágel Petra 2011 Arany 0:59,79 3.

4. Csáki Dorina 2010 Arany 1:00,22 4.

5. Szabó Írisz 2010 Deák 1:03,47 5.

I. korcsoport

50 m fiú mellúszás

1. Boros Kristóf 2011 Deák 1:09,19 1.

2. Somogyi Benett2011 Deák1:42,14 2.

I. korcsoport

50 m leány mellúszás

1. Markó Zsófia 2011 Arany 0:57,74 1.

I. korcsoport

50 m fiú hátúszás

1. Széll Csaba 2011 Deák 0:55,79 1.

2. Kerényi Roland 2010 Deák 1:00,94 2.

3. Bedő Kornél 2010 Arany 1:00,96 3.

4. Botos Nathaniel Ádám2010 Arany 1:01,05 4.

5. Kerényi Milán 2011 Deák 1:17,26 5.

I. korcsoport

50 m leány hátúszás

Szarka Száva 2010 Barcs Deák Iskola 0:54,79 1.

1. Markó Zsófia 2011 Barcs Arany Iskola 0:56,29 2.

2. Bozsó Szonja 2011 Barcs Deák Iskola 0:56,92 3.

3. Csáki Dorina 2010 Barcs Arany Iskola 1:01,85 4.

4. Szabó Írisz 2010 Barcs Deák Iskola 1:10,45 5.

II. korcsoport

50 m fiú gyorsúszás

1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Iskola 0:35,67 1.

2. Szűcs Olivér András2008 Barcs Arany Iskola 0:37,07 2.

3. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Deák Iskola 0:38,29 3.

4. Bencze Botond2008 Barcs Deák Iskola 0:41,35 4.

5. Szilágyi Ágoston2008 Barcs Arany Iskola 0:45,93 5.

6. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Iskola 0:47,66 6.

7. Benguitoun Adam Yahya 2009 Deák Iskola 0:48,20 7.

8. Boncz Márton András 2008 Deák Iskola 0:48,89 8.

9. Jámbor Márton 2009 Barcs Deák Iskola 0:53,14 9.

10. Kővári Péter 2009Barcs Deák Iskola 0:53,68 10.

11. Dancs Kristóf 2009 Barcs Deák Iskola 1:01,72 11.

II. korcsoport

50 m leány gyorsúszás

1. Récsán Petra 2009 Barcs Deák Iskola 0:36,48 1.

2. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Iskola 0:36,97 2.

3. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Iskola 0:37,11 3.

4. Gali Laura 2009 Barcs Deák Iskola 0:41,90 4.

5. Török-Kovács Zsófia2009 Általános Iskola 0:59,00 5.

II. korcsoport

50 m fiú mellúszás

1. Szűcs Olivér András Arany Iskola 0:52,41 1.

II. korcsoport

50 m leány mellúszás

1. Reinis Rebeka 2008 Barcs Deák Iskola 0:45,85 1.

2. Kovács Emese Delinke 2008 Deák Iskola 1:06,27 2.

II. korcsoport

50 m fiú hátúszás

1. Szabó Zalán 2008 Barcs Deák Iskola 0:42,41 1.

2. Czifrák Lóránd 2008 Barcs Iskola 0:43,80 2.

3. Vízi Boldizsár 2009 Barcs Deák Iskola 0:49,44 3.

4. Bencze Botond 2008 Barcs Deák Iskola 0:51,03 4.

5. Nagy Bence 2008 Barcs Deák Iskola 0:59,17 5.

6. Kővári Péter 2009 Barcs Deák Iskola 1:01,18 6.

7. Jámbor Márton2009 Barcs Deák Iskola 1:03,91 7.

II. korcsoport

50 m leány hátúszás

1. Récsán Petra 2008 Barcs DeákIskola 0:43,22 1.

2. Szarka Jonka 2008 Barcs Deák Iskola 0:45,17 2.

3. Gali Laura 2009 Barcs Deák Iskola 0:50,73 3.

II. korcsoport

4x50 m fiú gyorsváltó

1. Barcs Deák Ferenc Általános IskolaIskola 2:52,67 1.

Boncz Márton András 2008

Szabó Zalán 2008

Czifrák Lóránd 2008

Bencze Botond 2008

II. korcsoport

4x50 m leány gyorsváltó

1. Deák Ferenc Általános Iskola 2:35,23 1.

Récsán Petra 2008

Szarka Jonka 2008

Reinis Rebeka 2008

Török-Kovács Zsófia 2009

III. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú gyorsúszás

1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc 1:27,90 1.

2. Hartmann Róbert 2007 Barcs Arany János 1:33,40 2.

3. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc 1:36,04 3

III. korcsoport - "B" kategória

100 m leány gyorsúszás

1. Horváth Lara 2006 Dráva Völgye 1:10,59 1.

2. Bozsó Mira 2006 Dráva Völgye 1:12,80 2.

3. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc 1:19,15 3.

4. Terényi Angéla2007 Barcs Deák Ferenc 1:25,65 4.

5. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc 1:28,03 5.

6. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc 1:29,73 6.

7. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc 1:29,77 7.

8. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc 1:33,03 8.

9. Kulcsár Anna 2007 Barcs Deák Ferenc 1:43,51 9.

III. korcsoport - "B" kategória

50 m fiú mellúszás

1. Boncz Kálmán 2006 Barcs Deák Ferenc 1:50,77 1.

2. Szarka Regő 2006 Barcs Deák Ferenc 2:06,27 2.

III. korcsoport - "B" kategória

50 m leány mellúszás

1. Horváth Lara 2006 Dráva Völgye 1:26,59 1.

2. Fridrich Luca 2006 Barcs Deák Ferenc 1:37,92 2.

3. Terényi Angéla2007 Barcs Deák Ferenc 1:38,01 3.

4. Horváth Panni 2006 Barcs Deák Ferenc 1:42,23 4.

5. Török Titánia 2006 Barcs Deák Ferenc 1:47,97 5.

6. Simon Sára 2006 Barcs Deák Ferenc 1:51,35 6.

7. Bagó Hanna Dóra 2007Barcs Deák Ferenc 1:57,80 7.

8. Gulácsi Nikol 2006 Barcs Deák Ferenc 1:57,81 8.

III. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú hátúszás

1. Hartmann Róbert 2007Barcs Deák Ferenc 1:42,17 1.

III. korcsoport - "B" kategória

100 m leány hátúszás

1. Bozsó Mira 2006 Barcs Deák Ferenc 1:18,67 1.

2. Bagó Hanna Dóra 2007Barcs Deák Ferenc 1:41,9

4 X 50 m gyorsváltó (leány):

1. Deák Ferenc Általános Iskola 2:31,39

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú gyorsúszás

1. Bencze Áron 2005 Barcs Deák Ferenc1:05,29 1.

2. Szűcs Péter Zsombor2004Barcs Arany János 1:14,09 2.

3. Landesz Máté 2004 Barcs Arany János 1:18,88 3.

4. Hartmann József 2005 Dráva Völgye 1:26,31 4.

5. Horváth Levente 2005Barcs Deák Ferenc 1:31,46 5.

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány gyorsúszás

1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc 1:20,85 1.

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú mellúszás

1. Paluska Péter 2004 Dráva Völgye 1:25,22 1.

2. Krisztán Dániel 2005 Dráva Völgye 1:27,67 2.

3. Haász Őzséb Bálint 2004 Dráva Völgye 1:33,79 3.

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány mellúszás

1. Csanaki Nikolett 2005 Barcs Deák Ferenc Általános Iskola 0

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú hátúszás

1. Paluska Péter 2004Dráva Völgye 1:15,89 1.

2. Horváth Levente2005 Barcs Deák Ferenc 1:48,19 2.

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány hátúszás

1. Szabó Hanna 2004 Barcs Deák Ferenc1:31,21 1.

IV. korcsoport - "B" kategória

4x50 m fiú gyorsváltó

1. Dráva Völgye Szakgimnázium 2:12,95 1.

Paluska Péter 2004

Krisztán Dániel 2005

Haász Őzséb Bálint 2004

Hartmann József 2005

IV. korcsoport - "B" kategória

4x50 m leány gyorsváltó

1. Dráva Völgye Szakgimnázium 2:38,42 1.

V-VI. Korcsoport:

100 m hátúszás:

1. Kacs Máté Dráva Völgye Szakgimnázium 1:14,03

1.Szabó Petra Dráva Völgye Szakgimnázium 1:24,03

100 m mellúszás

1. Jáger Balázs Dráva Völgye Szakgimnázium 1:14,80

2.Fekete Tamás Széchényi Ferenc Gimnázium 1:24,97

3.Horváth Bálint Széchényi Ferenc Gimnázium 1:35,15

100 m gyorsúszás

1. Kacs Máté Dráva Völgye 0:58,66

2. Széll Boldizsár Dráva Völgye 1:00,64

3. Jáger Balázs Dráva Völgye 1:02,71

4. Haász Marcell Dráva Völgye 1:08,72

Leány

1. Szabó Petra Dráva Völgye 1:11,73

2. Litauszki Adél Széchényi 1:13,30

100 m mellúszás

1. Arató Adél Dráva Völgye 1:40,12

2. Litauszki Adél Széchényi 1:46,22

V-VI. korcsoport 4 x 50 m gyorsváltó:

1.Dráva Völgye Szakgimnázium 1:53,29

Haász Marcell, Jáger Balázs, Kacs Máté, Széll Boldizsár

2.Széchényi Ferenc Gimnázium 2:10,04

Buzics Bence, Fekete tamás Zoltán, Horváth Bálint, Kovács Márton

Lányok

1. Széchényi Ferenc Gimnázium 2:32,42

Jankovics Liza, Litauszki Adél, Petrinovics, Mira, Sziklai Szonja

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Barcsi Krónika 2019. szeptember 2.

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!