Ligagyőztes lett a záró fordulóban a barcsi karatéka

Harminc egyesület háromszáz versenyzője vett részt a Hayashi Magyar WKF Karate Liga versenysorozatában, amelyet a hét végén zártak Szarvason.

A BVSE Karate Szakosztályának versenyzője, Otártics Enikő a 12-13 évesek kata versenyszámában lépett tatamira, ahol bronzérmes lett a fordulóban és ebben a versenyszámban összesítésben is harmadik helyen zárta a ligát. Enikő azonban nem érte be ennyivel, hiszen a 12-13 évesek közt kumite +47 kilogrammban is remekül menetelt, az utolsó fordulót az élről várhatta, ahonnan veretlenül jutott a hármas döntőbe. Otártics Enikő a negyedik fordulót veretlenül zárta és kumite versenyszámban a liga bajnoka lett. Ő volt az egyetlen versenyző, aki mindkét versenyszámában dobogóra állhatott a sorozat végén.