Közel 200 sportoló a hétvégi judo versenyen

Regionális judóversenynek ad otthont Barcs a hétvégén. Janecsek László vezetőedző, a verseny egyik szervezője szerkesztőségünknek elmondta, városunkat 28-an képviselik majd a megmérettetésen a Deák Ferenc Általános Iskola sportcsarnokában. 

A március 12-ei versenyen a régió számos településéről, közel 200-an lépnek majd tatamira, és mérkőznek meg egymással több korosztályban. 15-20 klub cselgáncsozója érkezik majd városunkban, lesznek többek közt Zalaegerszegről, Nagykanizsáról, Nagyatádról, Kaposvárról, Dombóvárról, Szigetvárról, Siklósról és Pécsről is sportolók. Az edző szíve azonban egy kicsit fáj, hisz ahogy mondta: egy korosztályt, a 10 éven aluliakat kivették a versenyzés lehetősége alól, így kevesebb sportoló indulhat majd az erőpróbán.

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Terasz – DDNP mit hozott a magas víz és 2024

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!