Kézilabda siker Izsákon és az FC Barcs is győzelemmel zárt a hétvégén

Október 11. után ismét győzött a Satelit SE a Kiskőrös ellen. Horváth Gábor sportreferens a Dráva Hullám Vekker című műsorában elmondta, ezúttal a szurkolók is részt vehettek a mérkőzésen, igaz csak az online térben. A Satelit SE ugyanis közösségi oldalán közvetítette az összecsapást.

A mérkőzés első felében az NB II-es férfi bajnokságban résztvevő Kiskőrös vezetett a barcsiak ellen 16-13-ra, de második félidő 27. percében fordított a Barcs, így 26-29 -re hozták a mérkőzést. A gólszerzők között volt Kaáli Nagy Kende 13, Hőgye Péter 4, Snóbli Balázs 4, Szöbölődi János 3, Snóbli Gyula 2, Tímár Bálint, Mihaldinecz József és Kovic Sasa 1-1 góllal. A következő mérkőzést március 13-án, szombaton 17 órától játsszák a szigetvári sportcsarnokban az MK Pelikán Siklós KC ellen, a találkozót ezúttal is figyelemmel kísérhetik a szurkolók a csapat facebook oldalán. Felkészülési mérkőzést játszottak a FC Barcs játékosai is az elmúlt hétvégén, ahol 4-2-re nyertek a Mike csapata ellen. Óvári Dániel 2, Balogh András és Hengerics Bence 1-1 góllal járult hozzá a csapat sikeréhez. Következő mérkőzésüket a Csokonyavisonta ellen vívják a barcsiak március 13-án szombaton, ahol az ifisták is megmérettetik magukat.