Kényszerszünet után győzelem az FC Barcsnál a hétvégén

A múlt heti kényszerszünet után győzelemmel indította újra a szezont az FC Barcs a megyei harmadosztályban. A lapokban és gólokban egyaránt gazdag találkozón a Homokszentgyörgy csapatát fogadták a barcsiak hazai pályán.

Az első játékrészben a barcsi Orsós István talált a Homokszentgyörgy hálójába, majd a második félidő feléig találatok nélkül zajlott a mérkőzés. Az 55. percig a Homokszentgyörgy három lapot is behúzott a statisztikába, utolsóként egy pirosat, így a szomszédvár Szentgyörgy emberhátrányban folytatta a mecset, de nem sokáig. A Barcs játékosa piros lapot kapott, így ismét kiegyenlítődtek az erőviszonyok. A 81. percben egyenlíteni tudtak a homokszentgyörgyiek, majd a Barcs Óvárinak köszönhetően két góllal is növelte a különbséget, amit Jakab József egy sikeres büntetőnek köszönhetően megtoldott, így beállítva a végeredményt. FC Barcs-Homokszentgyörgy 4-1.