Ismét nyert az FC Barcs

A Kaposmérő elleni győzelem után Fonyódról is elhozta a pontokat az FC Barcs a megyei másodosztály hétvégi fordulójában. Laklia Tamás csapata már az első játékrészben magabiztos vezetéssel vonulhatott a félidei pihenőre 0-3-as állásnál.

Horváth már a 15. percben megszerezte a Barcs vezető gólját, Kocsis öt perc múlva újrázott, a félidei sípszó előtt pedig Tompa góljával lett 0-3. Az ellenfél Fonyód egy szerencsétlen öngólnak köszönhetően szépített a 61. percben. Fonyód-FC Barcs 1:3. Folytatás szombaton Balatonszemesen. A feljutásban reménykedő Barcs a 18. forduló után a második helyen áll a tabellán mindössze három ponttal lemaradva az élen járó Mezőcsokonya mögött. A góllövőlistán második helyen drukkolhatunk a barcsi Tompa Istvánnak, aki 24 találattal a második helyről várja a bajnokság folytatását.