Hétvégi sportsikerek kerékpáron és kézilabdában

BVSE Triatlon

Eredményekben gazdag hétvégén vannak túl a BVSE Triatlon Szakosztályának versenyzői. Országúti kerékpár egyéni időfutam versenyt rendezett az elmúlt hétvégén a Balatoni Úszóiskola csapata Lengyeltótiban.

A barcsi szakosztály 11 versenyzője állt rajthoz, a korcsoportjának megfelelő, 4,10-es és 10 km-es távon. A 4 km-es távon Bozsó Szonja a dobogó első fokára állhatott fel, Bozsó Mira a 10 km-es távot harmadikként tette meg. 4. helyezést ért el szintén a 10 km-es távon Horváth Lara és Szűcs Olivér, ötödik helyet Récsán Petra. Hetedik helyen ért célba Bagó Hanna és Szabó Zalán, kilencedik lett Adam Yahya Benguitoun és Kulcsár Anna. A 20 km - es távon Paluskáné Popovics Melita negyeddiként, Landesz Máté pedig a tizeddiként ért a célba. Megkezdődött a bajnokság az NBII-es férfi kézilabda bajnokságban is, a Holler UnFc 36 - 24 re győzött az Satelit SE ellen, a barcsi csapatban játszó Poljak Luka 11 gólt csavart az ellenfél hálójába. Az ifjúsági csapat 35-18 ra kapott ki a Hollertől, Szöböldi János azonban 12 góllal szépítette az eredményt. A serdülők frissen összeállított csapata 51-5 re kapott ki a PEAC Pécstől. A következő mérkőzést hazai pályán játssza a Satelit Se, szombaton 17 órától a Dráva Völgye Középiskola sportcsarnokában.