Hétgólos meccsen nyert az FC Barcs

Gólgazdag mérkőzésen zsebelhette be az újabb győzelemért járó három pontot az FC Barcs csapata. A félidei 1:1-nél aligha gondolták a szurkolók, hogy ekkora különbséggel hozza a Somogyvár elleni pontokat a hazai pályán játszó csapat.

A második játékrész első perceiben Baán Dávid Zsolt nyitó találata után Patak Zsolt is a hálóba talált, megszerezve így a barcsi alakulatnak a vezetést. Bár a Somogyvár a 62. percben még egyenlíteni tudott, a 76. perctől Tollár József találatával elkezdték a sorozatot a barcsiak, majd a vége előtt Orsós István és újra Patak Zsolt szerzett találatot. A végeredmény: FC-Barcs – Somogyvár 5:2. Az FC Barcs így továbbra is dobogós helyről várhatja a folytatást szeptember 1-jén Fonyódon.