Hazai pályán győzött ismét az FC Barcs

Zsinórban nyolcadik alkalommal győzött az FC Barcs a megyei másodosztály labdarúgó bajnokságában, ezúttal hazai pályán arattak győzelmet a Balatonföldvár ellen a darazsak.

A Barcs a tabella harmadik helyén áll 24 ponttal, második a Kaposmérő 26, első a Mezőcsokonya 27 ponttal. A hazai találkozón már a 4. percben megszületett a barcsiak első gólja Kampf Róbert Márió jóvoltából, erre még tudott felelni a Balatonföldvár, így 1-1-es eredménnyel zárult az első félidő. Eztán a Barcs három gólt is lőtt. A 60. percben szerencsésen cseréltek a hazaiak, Talpas Mihály ugyanis két gólt is lőtt a pályára lépése után és Horváth Zsolt is hálóba talált. Végeredmény: FC Barcs-Balatonföldvár 4:1. A folytatásban szombaton Böhönyén játszik a csapat, 29-én pedig a Balatonberényt fogadják hazai pályán.