A hatos volt a szerencseszám a hétvégi barcsi bajnokikon

Sajnos nem sikerült az FC Barcs futballistáinak a Babócsa ellen visszavágniuk, a bajnokság 8. fordulójában ismét vereséget szenvedett a barcsi csapat. 6-1-re hozta a meccset a hazai pályán játszó Babócsa a hétvégén.

A Homokszentgyörgy a Csököly ellen csapott össze, ezt a meccset is 6 -1-re vitte a nyertes fél, ezúttal a Homokszentgyörgy kerekedett felül Csököly csapatán. Az Inke a Szabást fogadta vendégül, itt 3-2 lett a végeredmény. Kaposfüred-Csokonyavisonta  3-1. A következő mérkőzéseket vasárnap rendezik, 14:30 perckor, Szabás a Csokonyavisontát fogadja majd, Csököly Inke ellen játszik, Babócsa Homokszentgyörggyel csap össze, az FC Barcs pedig Kaposfüredre látogat majd. A megyei harmadosztály déli csoportjában a Kaposfüred vezeti a tabellát, az FC Barcs a hatodik helyről várja a folytatást.