Hat gólt lőttek a hétvégi nyitányon a barcsi hölgyek

Meggyőző fölénnyel vezeti a megyei női bajnokságban a tabellát az FC Barcs. A női labdarúgócsapat a hétvégén gólzáporral kezdte a tavaszi idényt hazai pályán a Kaposfüredi Párducok ellen.

A góllövőlistát vezető Loján Szabina már a 3. percben megszerezte a barcsiaknak vezetést, majd négy perc múlva a szintén barcsi Jankovics Liza szerete a következő találatot, a félidőben így FC Barcs-Kaposfüred 2:0. A második játékrészre újabb lendületet kaptak a lányok, Mangultné Pupos Ildikó és Varga Szonja 1-1, míg Kondor Kata két góllal járult hozzá a győzelemhez. Az ellenfél nem tudott gólt lőni a barcsi kapuba. FC Barcs-Kaposfüredi Párducok 6:0.

"Boldog vagyok, de egyedül nem BOLDOGulok"- szakszolgálati hét a barcsi tagintézményben