Gólzápor a megye III-ban, öngóllal ikszelt a Barcs

A Homokszentgyörgy 11-0-s vereséget szenvedett Kaposfüreden, a Füred színeiben játszó Belovics ötször vette be a szentgyörgyiek kapuját. A Babócsa azonban 13 gólt rúgott a Szabásnak, itt a végeredmény: Szabás SE-Babócsa SE 4:13. Ikszelt a Barcs idegenben a Csököly ellen.

Az első játékrészben Hengerics Bence szerezte meg a vezetést, majd a második félidőben egy szerencsétlen rúgással a saját kapujába talált az FC Barcs egyik játékosa, így két rúgott góllal 1-1 lett a mérkőzés vége. A Csokonyavisonta 2-0-s félidei vezetést követően kapott ki az Inkétől 2:4-re hazai pályán. A bajnokságot behozhatatlan 50 pontos előnnyel vezeti az utolsó forduló előtt a Kaposfüred, második a Babócsa 39 ponttal, harmadik az Inke 30 ponttal. Ötödik helyről várja a folytatást az FC Barcs, hatodikról a Csokonyavisonta. A Homokszentgyörgy sereghajtóként 11 ponttal kieső helyen áll.