Félbeszakadt mérkőzés és barcsi vereség a hétvége mérlege a 9. fordulóban

Félbeszakadt a hétvégi Babócsa - Homokszentgyörgy megyei harmadosztályú mérkőzés, miután a Homokszentgyörgy csapata levonult a pályáról és nem folytatta a találkozót. A hazaiak 1-0-s vezetésénél a 32. percben egy játékvezetői ítéletet nehezményeztek, a kapusuk pedig ezt meg is megfogalmazta az asszisztens felé ingerülten.

Az asszisztens az eset után odahívta magához a játékvezetőt, aki kiállította az érintett kapust. A Homokszentgyörgy ezt követően úgy döntött, hogy levonul a pályáról és nem folytatja a meccset - így ért véget a találkozó, a három pont értelemszerűen a Babócsáé. Gólgazdag volt azonban a Csököly-Inke mérkőzés, az Inke csapata 8-szor talált a hazaiak kapujában, a Csökölynek nem sikerült szépítenie. Szabás-Csokonyavisonta 2-1, az FC Barcs 5-1-re kapott ki a tabellát vezető Kaposfüredtől. A következő fordulót november 1-jén rendezik meg, akkor az Inke csap össze a Babócsával, Csokonyavisonta Csököly csapatát látja vendégül, Kaposfüred a Szabás ellen mérkőzik meg, a barcsiak pedig Homokszentgyörggyel mérettetik meg magukat. A női bajnokságban az FC Barcs csaptata a kaposvári Rákóczival csapott össze, a meccset a Rákóczi hozta 4-2-re, Varga Szonja és Horváth Fruzsina két góljával sikerült szépíteni az eredményt.