Emberhátrányban nyert a rangadót az FC Barcs a hétvégén

Barcsi győzelemmel zárult a hétvégi rangadó, így az FC Barcs elhódította a tabella jelenlegi második helyét a rivális Öreglak csapatától a megye II. 14. fordulójában.

A barcsiak a 10. percben megszerezték a vezetést Patak Zsolt góljával, de eztán az első játékrészben elpártolt tőlük a szerencse, míg az ellenfél két találatot varrt a barcsi kapuba. A félidőben az FC Barcs 1-2-es állással vonulhatott rövid pihenőre. Pandur Ádám csapata eztán összeszedte az erőt, és a második játékrészt barcsi góllal nyitották Szabó Gergely jóvoltából. A 61. percben Pandur Ádám is gólt tudott lőni, ám nem sokkal később piros lapot kapott, így az FC Barcs emberhátrányban folytatta a játékot, amit az Öreglak ki is használt és 3-3-ra hozta fel az eredményt. Egyetlen perccel a vége előtt azonban a barcsi Tollár József gólja döntötte el a találkozót. FC Barcs-Öreglaki MEDOSZ 4:3. A barcsiak ezzel a második helyre jöttek fel a tabellán.