Egy góllal maradt le a Satelit, az FC Barcs sem tudott győzni a hétvégén

A nehezített körülmények ellenére is zajlik a NB II-es férfi kézilabda bajnokság, a barcsi Satelit SE-nek sajnos azonban nem sikerült a hétvégén győzelmet aratnia. A mérkőzéseit Szigetváron játszó barcsiak a Siklós KK-t fogadták szombaton, az első félidőt még 13-10 hozta a csapat, a második félidőben azonban sikerült fordítania a Siklósnak, így 24-23-ra győzedelmeskedtek a barcsiak felett.

A mérkőzést élőben közvetítették az egyesület közösségi oldalán, ez a következő mérkőzésnél sem lesz másképp, szombaton 17 órától ismét az online térben követhetik szemmel a rajongók a csapat összecsapását a Kalocsa ellen. A FC Barcs számára is vereséggel zárult az elmúlt hétvége mérkőzése, a Csokonyavisonta 2-1-re győzött. Az ifi csapat is pályára lépett a hétvégén, de sajnos nekik sem sikerült győztes meccset játszaniuk. A csokonyavisontaiak 3-0-ra nyerték a meccset a hazai pályán játszó ifi ellen. A bajnokság két hét múlva kezdődik, a barcsiak először az Inke csapatával csapnak össze.