Bravúros győzelem az FC Barcs férfi és női csapatánál

Nagy különbséggel, 7-1-re győzedelmeskedett az FC Barcs férfi labdarúgócsapata a Homokszentgyörgy csapata ellen az elmúlt hétvégén a megyei harmadosztályban. Horváth Gábor sportreferens szerkesztőségünknek elmondta, a hazai pálya meghozta a sikert a barcsi labdarúgóknak, az első félidőben már 4 góllal vezettek a homokszentgyörgyiek ellen.

A 7-1-es végeredményt Óvári Dániel 3, Omacht Roland Jácint 2, Orsós István 1 és Laklia Tamás 1 góllal állította be. A forduló mérkőzéseink további eredményei: Babócsa – Inke 8-1, Csököly – Csokonyavisonta 1-1, Szabás – Kaposfüred 2-1. Következő összecsapásukat a barcsiak a Szabás ellen vívják meg idegenben, május 9-én, vasárnap, ezúttal már nyílt kapuk mögött, belépés a mérkőzésre kizárólag védettségi oltási igazolvánnyal lehetséges. A klub női játékosai is remekeltek a hétvégén, a barcsiak a balatonboglári hölgyek ellen mérkőztek meg, a 3-1 es végeredményt a barcsi Jankovics Liza kettő és Horváth Fruzsina egy találata biztosította be.