Az Extraliga döntőjében a Kaposvár

A Fino Kaposvár 3-1-re nyert a vendég Kazincbarcika ellen, ezzel 3-2-es összesítéssel bejutott a férfi röplabda Extraliga döntőjébe.

A vasárnapi, mindent eldöntő összecsapáson remekül kezdtek a hazaiak, remek támadásokkal elhúztak, és végül 25 perc alatt megnyerték az első szettet. A második játszmában már hatékonyabban védekeztek a vendégek, de a hajrát nem bírták, így már 2-0-ra vezetett a Fino. A harmadik szettben a Kazincbarcika lépett el, ám rendezte sorait a házigazda, és felzárkózott. Időkérés után 22-22 lett, ettől újra erőre kapott a Barcika, és szépített. A negyedik játszmában sokat rontottak a felek, egyik csapat sem tudott elszakadni, majd kritikus szakaszban sorozatban három pontot szerzett a hazai gárda. Ekkor a blokkok is hatékonyak voltak, így sikerült lezárni a közel kétórás összecsapást.

Fotó: facebook