Alulmaradtak kéziseink a Siklóssal szemben

Rendkívül szoros hazai mérkőzésen maradt alul az NB II. szombati játéknapján a hazai pályán játszó barcsi Satelit a Siklóssal szemben.

A félidőben még 13-13-as döntetlennel fordultak a csapatok a szombati mérkőzésen, de a Siklós végül 24:29-es győzelemmel elvitte Barcsról a pontokat a 15. fordulóban. A tabellán a Siklós az 5., míg a Satelit a 10. helyről várhatja a folytatást. A barcsiak a hétvégén a szomszédvár Rinyamenti KC csapatához látogatnak Nagyatádra. Az ifjúsági harmadosztályban is gólgazdag mérkőzést játszottak kézilabdázóink. Az első játékrész után 12:15-ös siklósi vezetéssel fordultak a csapatok, a mérkőzés végére azonban növelte előnyét a siklósi alakulat, így a végeredmény: Satelit SE – Siklós 25:30.