Bölcsődét építtet a Kaposvári Református Egyházközség

Bölcsődét építtet a Kaposvári Református Egyházközség a somogyi vármegyeszékhelyen, a mintegy 420 millió forintos beruházás legkésőbb a jövő év végére fejeződik be - tájékoztatta az egyházközség az MTI-t.

Azt írták: a fejlesztés a Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Tervének keretében valósul meg. Az ingatlan 363 négyzetméter alapterületű lesz, és két csoportban 28 gyermek ellátását, nevelését biztosítja.
Hozzátették, hogy a projekt részét képezi egy napelemes rendszer telepítése, kerékpártároló kialakítása, valamint az intézmény működéséhez szükséges eszközök és felszerelések beszerzése is.

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Aktív iskola - Egészséges táplálkozás hete

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!