A szezon legmeggyőzőbb teljesítményével nyertek a barcsi labdarúgó hölgyek a hétvégén

Ismét sikerült három ponttal gazdagodnia az FC Barcs labdarúgóinak, a barcsi hölgyek ezúttal is hozták a papírformát, és legyőzték ellenfeleiket. A következő héten ismét hazai pályán csillogtathatják meg a hölgyek tehetségüket.

Szepetnekre látogatott vasárnap délelőtt az FC Barcs női felnőtt futball csapata, és el is hozta a három pontot, hiszen ismét a mieink találtak többször az ellenfél hálójába. Józsa Bianka a 13. és a 22. percben szerzett találatával el is döntötte a mérkőzés végkimenetelét, hiszen a folytatásban már nem született több gól. Tompa István, a hölgyek vezető edzője szerkesztőségünk megkeresésére elmondta: a szezon legmeggyőzőbb teljesítményével egy tükörsima mérkőzés során sikerült győznie a barcsiaknak, a rengeteg kihagyott zicceren múlott csak a gólkülönbség. A Somogy Vármegyei Női felnőtt ¾ pályás bajnokság jelen állása szerint a barcsiak a dobogó élén állnak 21 ponttal, őket követi a Balatonyberényi KSE 14 ponttal, harmadik helyen pedig a Balatonllelei SE áll, 13 ponttal. A góllövő lista első helyén négyen is osztoznak: Jankovics Liza és Mangultné Pupos Ildikó az FC Barcsból 5-5, Németh Erika a Balatonberényi KSE-ből és Leghede Franciska Evelyn szintén 5-5 találattal állnak a dobogó élén. Következő mérkőzésüket a hölgyek hazai pályán vívják meg, április 21-én 10 órai kezdettel, a barcsi szabadidő központ futballpályáján.