Remekeltek a hétvégén az FC Barcs női és férfi labdarúgói is

Megkezdődött a Megye harmad osztályában a labdarúgó bajnokság, a barcsi játékosok remekül indítottak, 10 találattal sikerült hozniuk az Osztopán elleni meccset. Horváth Gábor sportreferens, a Dráva Hullám Vekker című műsorában elmondta, az új csapattagokkal bővült FC Barcs lendületesen tör előre, első bajnoki mérkőzésük is kiváló felkészültségüket és helytállásukat tükrözi.

A 10-0-s végeredményt Schenken Tibor 3, Gergulás Ferenc, Kampf Róbert és Tompa István 2 góllal, Mangult Nándor pedig egy találattal állította fel. A barcsiak következő mérkőzésüket hazai pályán, szeptember 4-én, szombaton 16 óra 30 perctől vívják meg a Bodrog csapata ellen, a barcsi szabadidőközpontban. Nemcsak a férfiak szerepeltek jól a hétvégén, a barcsi futball klub női játékosai is kiváló eredményt produkáltak. Igaz, ők még csak felkészülési mérkőzést játszottak, de az augusztus 28-án rendezett kaposfüredi tornán kiváló eredményeket hoztak a hölgyek: Kiskorpád – Barcs 0-2, Kaposfüred – Barcs 0-0, Kaposvári Rákóczi – Barcs 1-2. A gólszerzők között volt Loján Szabina, Józsa Bianka és Kondor Alexa. A hölgyek edzése folytatódik, számukra a bajnokság szeptember 12-én indul.