Rekordszámú versenyző az idei Barcs Kupán

Több mint 250 versenyzővel rendezték meg az idei Barcs Kupát, összesen 10 csapat nevezett, többségük a Dél-Dunántúli régióból, és ezúttal is résztvett a megmérettetésen, a szinte már hazajáró viroviticai csapat is.

Némethné Bojtor Beáta, a Dráva Úszók Sport Egyesület vezetője szerkesztőségünk megkeresésére elmondta: a Barcs Kupa egyrészt felkészülési verseny, hiszen ezt követően indul a diákolimpiai versenysorozat, másrészt pedig egy iránymutatás, hogy a szeptemberi felkészülés óta min kell még javítani, mit lehet még a technikán fejleszteni a következő versenyekre. Az egyesület vezetője hozzátette: ezek mellett természetesen egy remek lehetőség arra, hogy a szülőknek is bemutathassák a növendékek az eddig megszerzett tudásuk eredményét, illetőleg, hogy ők maguk is részt vehessenek az esemény lebonyolításában, így is kapcsolódva az úszó közösséghez. A Barcs Kupára érkeztek csapatok Harkányból, Sellyéről, Nagyatádról és Komlóról, volt olyan egyesület, ahol több mint 40 növendék nevezett a megmérettetésre. A versenyprogramban a hagyományos pillangó, mell, hát és gyors úszószámok mellett természetesen volt váltóúszás is, amit igazi csapatmunkaként élnek meg a növendékek. A Barcs Kupa pedig „itthon maradt”, Récsán Petra és Szabó Zalán voltak a legeredményesebbek, így hozzájuk került a trófea. Némethné Bojtor Beáta elmondta: az úszóegyesületbe folyamatosan lépnek be új növendékek, a gyerekek és fiatalok kedvelik a sportágat, ők maguk pedig igyekeznek mindent megtenni azért, hogy meg is tartsák növendékeiket, akár egy ilyen színvonalas verseny megrendezésével is.

Dráva Úszok Egyesületének eredményei:

NÉV

25m /50m gyorsúszás

25m/50m hátúszás

25m/50m /100m mellúszás

25m/50m pillangó úszás

100m gyorsúszás

váltó

100m hátúszás

Notheisz-Tóth Zorka

25m 4. hely

 

25m 5. hely

25m 5. hely

 

 

 

Szili Vanda

25m 4. hely

 

25m 6. hely

25m 3. hely

 

 

 

Terényi Alíz

25m I. hely

25m 4. hely

25m 3. hely

 

 

 

 

Czifrák Vica

25m 2. hely

25m 2. hely

25m 5. hely

 

 

 

 

Schutzmann Lívia Rózsa

25m 3. hely

25m 3. hely

25m 4. hely

 

 

 

 

Paksicza Péter

25m 5. hely

25m 4. hely

25m 6. hely

25m 4. hely

 

  1. hely

 

Kovács József Balázs

25m I. hely

25m 1. hely

25m 3. hely

25m 1. hely

 

  1. hely

 

Kocsis Koppány

25m 5. hely

25m 3. hely

25m 5. hely

 

 

 

 

Tarlós Máté

25m 6. hely

25m 5. hely

 

 

 

 

 

Czifrák Maja

 

25m 3. hely

 

25m 2. hely

 

 

 

Horváth Léna

 

25m 4. hely

 

 

 

 

 

Kiss Gréta

 

25m 4. hely

25m 7. hely

 

 

 

 

Gadanecz Lilien

 

25m 5. hely

25m 3. hely

25m 6. hely

 

 

 

Mangult Laura

 

25m 6. hely

25m 6. hely

 

 

 

 

Kozlinger-Gáspár Szofi

 

25m 2. hely

 

 

 

 

 

Takács Zalán

 

25m 2. hely

25m 4. hely

25m 4. hely

 

  1. hely

 

Szabó Roland

 

25m 3. hely

 

 

 

 

 

Lovrencsics Bende

 

25m 4. hely

 

 

 

 

 

Papp Bence

 

25m 6. hely

 

 

 

 

 

Mikó-Illés Zalán

 

25m 2. hely

25m 2. hely

 

 

 

 

Szabó Márton

 

25m 3. hely

 

 

 

 

 

Varga Csanád

 

25m 4. hely

 

 

 

 

 

Rohonczi Bendegúz

 

25m 5. hely

 

 

 

 

 

Varga Csenge

 

 

25m 4. hely

25m 4. hely

 

 

 

Hautek Kíra

 

 

25m 5. hely

 

 

 

 

Kismárton Liliána

 

 

25m 8. hely

 

 

 

 

Récsán Hanga

 

 

25m 9. hely

 

 

 

 

Maretics Gergő

 

 

25m 5. hely

 

 

 

 

Csór Julianna

 

 

 

25m 3. hely

 

 

 

Lovrencsics Leila

 

 

 

25m 4. hely

 

 

 

Récsán Petra

50m 1. hely

50m 1. hely

 

CSILLAGSZÓRÓ GYŐZTESE

 

 

 

Boros Kristóf

50m 1. hely

 

50m 1. hely

50m 2. hely

 

 

 

Széll Csaba

50m 1. hely

50m 1. hely

50m 2. hely

 

 

 

 

Csanaki Nikolett

 

 

100m 1. hely

 

  1. hely

 

 

Litter Júlia

 

 

 

50m 1. hely50M CSILLANGSZÓRÓ 2. HELYEZETT

  1. hely

 

 

Horváth Levente

 

 

 

50m 2. hely

  1. hely

 

  1. hely

Lieber Máté

 

 

 

50m 1. hely

  1. hely

 

  1. hely

Vörös Nimród

 

 

 

50m 3. hely

  1. hely

 

 

Kovács Emese

 

 

100m 2. hely

50m 2. hely

 

 

  1. hely

Markó Zsófi

 

 

50m 2. hely

50m 5. hely

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triatlon Barcs eredmények:

 

Szabó Zalán

100 gyors         1. helyezett

100 hát 1. helyezett

50 pillangó      1. helyezett

Csillagszóró    1. helyezett

 

Vidák Natasa

25 m gyors       1. helyezett

25 m hát           1. helyezett

25 m pillangó   1. helyezett

25 m mell        1. helyezett

 

4x25 m lány vegyes váltó        1. helyezett

Vidák Blanka, Fridrich Sára, Vidák Natasa, Fiszter Dorina

 

Vidák Blanka

25 m mell        1. helyezett

25 m gyors       2. helyezett

25 m hát          2. helyezett

25 m pillangó   2. helyezett

 

4x25 m fiú vegyesváltó 3. helyezett

Varga Nimród, Szöllősi Noel, Pozsonyi Boldizsár, Drávecz-Ballon Bertalan

 

Pozsonyi Boldizsár

25 m gyors       2. helyezett

25 m hát          5. helyezett

 

Szöllősi Noel

25 m hát           2. helyezett

25 m mell         2. helyezett

25 m gyors       4. helyezett

 

Varga Nimród

25 m gyors       4. helyezett

25 m gyors       7. helyezett

25 m mell        9. helyezett

 

Fridrich Sára

25 m pillangó 3. helyezett

25 m gyors       5. helyezett

25 m mell        5. helyezett

25 m hát           6. helyezett

Fiszter Dorina

25 m gyors       3. helyezett

25 m hát           6. helyezett

 

Endrődi Linett

25 m pillangó   2. helyezett

25 m gyors       7. helyezett

 

Kövesi Hanga

25 m gyors 6. helyezett

 

Hóka Máté

25 m gyors 12. helyezett

 

Szarka Hanga

25 m gyors       8. helyezett

25 m hát           10. helyezett

 

Drávecz-Ballon Bertelan

25 m gyors 10. helyezett

 

Hartmann József

100 m mell      1. helyezett

100 m gyors     2. helyezett

 

Bencze Botond

100 m mell      1. helyezett

100 m gyors     3. helyezett

 

Jámbor Katalin

50 m gyors       2. helyezett

50 m pillangó   2. helyezett

50 m mell        3. helyezett

 

Svéger Olivér

50 m gyors       2. helyezett

50 m hát          2. helyezett

50 m mell        2. helyezett

 

Kulcsár Anna

100 m gyors     1. helyezett

100 m mell      1. helyezett

 

Várhelyi Viktória

50 m hát           2. helyezett

50 m pillangó   4. helyezett

50 m gyors       5. helyezett

50 m mell        6. helyezett

 

Tóth Eliána

50 m hát           3. helyezett

50 m gyors       3. helyezett

 

Bedő Kornél

50 m gyors       5. helyezett

50 m hát           5. helyezett

 

 

Svéger Dominik

50 m gyors 5. helyezett

50 m mell   5. helyezett

           

Botos Nathaniel

50 m mell 3. helyezett

50 m gyors 6. helyezett

 

Csór Lilanna 

50 m gyors       5. helyezett

50 m hát           5. helyezett

 

Szarka Száva

50 m hát          6. helyezett

50 m gyors       10. helyezett

 

4x50 m mix vegyes váltó 5. helyezett

Bedő Kornél, Várhelyi Viktória, Jámbor Katalin, Svéger Olivér

 

 

 

Műsorajánló

Tekintse meg a HÍD TV legfrissebb videóit!

Gorján Method - egy életmód, mely generációkat inspirál

Képújság

Legfrissebb hirdetéseink!