Nyert a Barcs, 10 gólt kapott a Homokszentgyörgy

2:0-ra nyert a megyei harmadosztály 13. fordulójában a Barcs a Csököly csapata ellen. A félidőben már 1:0-s vezetéssel mehetett pihenőre a barcsi alakulat Orsós István góljának köszönhetően, majd a 82. percben Kemány Ferenc állította be a 2:0-s végeredményt.

Az FC Barcs a tabella 5. helyéről várhatja a folytatást. Nem volt ilyen jó napja a Homokszentgyörgy együttesének, amely 0:5-ös félidei eredmény után sem tudott gólt lőni hazai pályán a Kaposfürednek. A füredi Bunovácz Adrián mesternégyest lőtt a mérkőzésen, de többen is újra meg újra be tudták venni a szentgyörgyi kaput. A végeredmény: Homokszentgyörgy-Kaposfüred 0:10. A forduló további mérkőzései: Babócsa-Szabás 3:1, Inke – Csokonyavisonta 3:4. A tabellát továbbra is a Kaposfüred vezeti, a Babócsa a második, Inke csapata a harmadik, majd a Csokonyavisonta és a barcsi csapat következik az összesítésben.