Nem kedvezett a hazai pálya az FC Barcs játékosai számára

Ezen a hétvégén sem sikerült pontot szerzeni az FC Barcs felnőtt csapatának, a hazai pálya sem juttatta előnyhöz a barcsi darazsakat. Az utánpótlás is erős csapattal találta szembe magát, ezúttal ők sem tudtak ellenfeleik fölé kerekedni, megtört az eddigi sikerszéria.

Szombaton tartották a Somogy Vármegyei Bajnokság I. csoportjának 21. fordulóját a barcsi szabadidőközpont futball pályáján, ahol a hazaiak ezúttal a Nagybajom csapatát látták vendégül. A barcsiaknak egyszer sem sikerült az ellenfél hálójába találniuk, az ellenfél azonban négyszer is találatot szerzett, beállítva így a 4-0-s végeredményt. Az FC Barcs így ezúttal sem szerzett pontot, továbbra is a tabella 14. helyén áll. Meglepetésként érte a szurkolókat, hogy a Nagybajom elleni összecsapás az utánpótlás számára sem zárult sikerrel, az eddigi töretlen sikerszéria megszakadni látszik, az U19-esek ugyanis nem bírtak a vendégekkel, és 2-1 – re kikaptak. A mérkőzés harmadik percében ugyan Beluzic Miroslav György előnyhöz juttatta a barcsiakat, de a továbbiakban már nem sikerült bevenniük az ellenfél hálóját, ellenben a Nagybajom játékosaival, akik a 42. és az 58. percben is gólt lőttek. A három pont így most nem a barcsiakhoz került, de az utánpótlás továbbra is az élen áll, 10 ponttal az őt követő Marcali VFC előtt. Következő alkalommal az FC Barcs idegenben játszik Balatonlellén, a Balatoni VASAS SE ellen, március 30-án, 13 és 15 órai kezdettel.