Kezdő versenyzőket várt a csurgói uszoda

Csurgón ugrottak vízbe a BVSE Triatlon szakosztály úszói. A közösségi portálos beszámoló szerint kiemelkedően szerepelt az utánpótlás csapat.
A Csurgó SE egy év kihagyás után hirdetett versenyt, és a szokásos tavaszi, két fordulós megmérettetés helyett, most ősszel egy kimondottan a fiataloknak szólót szerveztek. Ezúttal, a 2010 után születetteket szólították meg. A régiós versenyen Pécs, Kaposvár, Keszthely, Szigetvár, Nagyatád, Nagykanizsa, 12 úszócsapatának sportolói vettek részt.

A Triatlon Barcs beszámolója szerint kiemelkedően szerepelt a versenyen Bozsó Szonja, aki 3 úszásnemben (50 gyors 1. helyezett, 50 hát 3 helyezett, 100 vegyes 3. helyezett) is dobogóra állt, és a legjobb úszók számára rendezett Csillagszóró futamon döntőben úszott, ahol az értékes 2. helyet szerezte meg. Kiváló eredménnyel zárta a versenyt Bedő Kornél is, 50 hát 1. hely, 50 gyors, 2. hely, 50 vegyes 1. hely. Vidák Blanka 25 gyors 3. hely, 25 hát 3. hely. Jámbor Katalin 100 vegyes 4. hely, 100 gyors 5. hely, 100 mell 5. hely. A 4x 50 méteres vegyes váltóban a barcsi triatlonosok csapata hatodikként ért célba.