Fordulatos mérkőzésen győzött a FC Barcs

Sikeres hétvége áll az FC Barcs mögött, fordulatos mérkőzésen győzedelmeskedett a barcsiak csapata a Csokonyavisonta otthonában. Az első félidőben Balogh András góljával szerezte meg az előnyt az FC Barcs, a helyiek azonban Hegedűs Márk és Vaczkó Benjámin góljával megfordították a mérkőzés állását.

A második félidőben Orsós Istvánnak sikerült egyenlítenie, Fehérvári Balázs pedig a mérkőzés utolsó perceiben szerzett góljával húzta be a három pontot Barcsnak. Végeredmény: Csokonyavisonta – FC Barcs 2:3. Az ifjúsági mérkőzésen is a barcsiakhoz kerültek a pontok, 4-2 – re hozták a meccset a fiatalok a csokonyavisontaiak ellen. Következő mérkőzésüket április 18-án, a babócsaiak ellen vívják a barcsiak, 17 órai kezdettel, idegenben. További térségi eredmények: Csököly-Babócsa 2:1, a Szabás-Homokszentgyörgy mérkőzés félbeszakadt. A tabellalán a jelenlegi állás szerint az első helyen a Kaposfüred, második helyen a Babócsa, harmadik helyen az Inke áll, őket követi Barcs labdarúgó csapata a negyedik helyen.