Érem-gazdag karate hétvége

Szenior és junior karatékák bizonyítottak a hétvégén. Tökölön és Budapesten is érmeket gyűjtöttek.

2019. november 16-án a Barcsi VSE. Karate Szakosztályának sportolója Vodenyák Endre rendőr főtörzszászlós idén is részt vett a TEK BUDO és Küzdősport Gálán a Budapesti Olimpiai Központban. WKF Karate szakágban a kumite senior +40 évesek +85 kg-ban a tavalyi és tavaly előtti bajnoki cím után az idén is dobogóra állhatott. Az előkelő 3. helyet szerezte meg, tájékoztatott a Barcsi Városi SE. Karate Szakosztálya.
Erdős Zoltán vezetőedző szerkesztőségünknek elmondta, a senior csapattag mellett a juniorok is versenyeztek a hétvégén. A BVSE 11 versenyzővel képviselte magát a Goju Ryu Sziget Kupán Tökölön, ahol 21 sportegyesület közel 200 versenyzője mérte össze tudását.
A barcsi karatékák 9 arany, 6 ezüst és 6 bronz éremmel zárták a napot, ezzel a csapatok összesítésében az 5. helyezést érték el. Edzők: Erdős Martin, Erdős Zoltán.