Emberhátrányban is győzni tudodtt az FC Barcs

Stabilan őrzi a második helyét a tabellán az FC Barcs a megyei másodosztály 9. fordulója után. Pandur Ádám csapata hazai pályán fogadta a hétvégén a Somogyjádot.

A játékos-edző már a 10. percben megadta az alaphangot és belőtte a Barcs első gólját, amit a 22. percben Hengerics Bence további találattal gazdagított. Az ellenfél egyetlen gólját a második játékrészben a 28. percben lőte, majd a Barcs még kettőt varrt a hálóba az első félidőben Patak Zsolt jóvoltából. A második játékrészben Verőczi Zoltán is lőtt egy barcsi gólt, amire egyetlen válasz érkezett, így a félidei 4:1 után a végeredmény: FC Barcs- Somogyjád 5:2. A Barcs a 17. perctől emberhátrányban játszott Csajbók kiállítása miatt, így 10 játékossal nyerték a találkozót. A 10. fordulóban ismét hazai pályán játszik az FC Barcs, 14-én vasárnap 15 órakor a Juta lesz az ellenfél.