Egy hónap után tudott győzni az FC Barcs

Egy hónap után végre barcsi győzelem született a megyei harmadosztály déli csoportjának 10. fordulójában. Nem is akármekkora fölénnyel nyertek a barcsiak Homokszentgyörgy csapata ellen, 5-1-re hozták a meccset, Orsós István kétszer is beletalált az ellenfél hálójába.

Laklia Tamás, Kemény Ferenc, Fehér Balázs és Farkas Richárd egy-egy góllal járult hozzá a győzelemhez. Az Inke-Babócsa mérkőzés döntetlen lett, a 3-3-as végeredményt Horváth Zsolt, Garamvölgyi Szabolcs és Talpas Mihály állította be a Babócsa csapatánál, Talpas Mihály a 90. percben szerzett góljával mentett pontot. A Csokonyavisonta játéklehetőség nélkül maradt, a csökölyi játékosok többen betegség és sérülés miatt nem tudtak részt venni a mérkőzésen, így az utolsó pillanatban elhalasztották a találkozót. Kaposfüred-Szabás 8-2. A bajnokság következő fordulóit november 8-án szombaton játszák 13 óra 30 perctől. Az U16-osok hatalmas fölénnyel nyerték a Somogysárd elleni meccset, 11-2 hozták a mérkőzést Bencsik Soma 3, Károlyi árpád 2, Sebők Bence 2, Beluzic Miroslav György 2, Csorbics Dániel és Orsós Szilárd egy-egy góllal járultak hozzá a győzelemhez. Szintén gólzápor hullott a Hetes elleni mérkőzésen, ott 14-szer sikerült betalálni az ellenfél kapujába.