A barcsi veteránok nyerték az őszi bajnokság második fordulóját

Szeptemberben megkezdődött a Somogy-Tolna Megyei Veterán labdarúgó bajnokság, mostanra már a második fordulón is túl vannak a résztvevő csapatok, a barcsiak is felzárkóztak.

Horváth Gábor sportreferens, a Dráva Hullám Vekker című műsorában elmondta, az első fordulóban Kaposvár hazai pályán százszázalékos volt. Siófok a második, Szekszárd a harmadik helyen végzett 4-4 ponttal. Barcsnak nem jutott pont, így negyedik lett. A siófoki második fordulóban javítottak a Dráva partiak. Legyőzték Kaposvárt (2-0), és a Siófokot (2-0), Szekszárddal döntetlen játszottak (1-1), így forduló győztesei lettek. A Szekszárd is hét pontot szerzett (Kaposvár 3-1, Siófok 1-0, Barcs 1-1), gólkülönbséggel a második helyezett lett. A harmadik helyezett Kaposvár 3 ponttal gazdagodott, Siófoknak nem jutott pont a második fordulóban. A bajnokság jelenlegi állása szerint első a Kaposvár 12 ponttal, második a Szekszárd 11 ponttal, harmadik helyen állnak a barcsiak 7 ponttal, negyedik helyen pedig a siófokiak zárnak 4 ponttal. Az őszi záróforduló 2021. október 24-én lesz Barcson.