Barcsi siker a szezon első meccsén

Szombaton rendezték a szezon első hivatalos meccsét a somogy vármegyei I. felnőtt csoportjában, ahol az FC Barcs és a Kaposfüred játékosai csaptak össze. A hazai pálya sikert hozott a barcsi darazsak számára, hiszen a végeredmény 3-0 lett az FC Barcs javára.

Sikeresnek bizonyult a támadó játék stratégiája, hiszen a Kaposfüred játékosainak egyszer sem sikerült bevennie a barcsiak hálóját. A mérkőzés 31. percében Orsós Istvánnak sikerült találatot szereznie, majd a második félidő 62. percében Gergulás Ferenc talált a vendégek hálójába. A harmadik gólt Androsics István lőtte, ezzel beállítva a végleges, 3-0-s eredményt. Minor Levente korábban azt nyilatkozta, hogy a támadó taktikával szintet kívánnak lépni, ami úgy tűnik ezúttal sikerre vitte a csapatot. A tabella jelen állása szerint a barcsi darazsak a 13. helyen állnak, de bíznak benne, hogy új taktikájuknak köszönhetően előrébb léphetnek majd. A következő mérkőzését már idegenben játssza az FC Barcs Marcaliban, 2024.03.02-án 14 óra 30 perctől.