Az utolsó percben három piros lap villant Barcson

Végre győzelmet tudhat maga mögött az FC Barcs, hétvégén 3-1 győzte le kiskorpádi ellenfelét.

A somogyfoci.hu beszámolójából kiderült, hogy bár a második félidőben már jobban játszottak a vendégek, de egyenlíteni nem tudtak, így Kelemen Géza csapata nagyon fontos győzelmet aratott. A portál azonban kitér egy érdekes jelenetsorra is, ami a mérkőzés utolsó perceiben játszódott le. E szerint ugyan a meccs különösebb durvaságok nélkül zajlott le , ám egy perc alatt három piros lapot is kiosztott a játékvezető a végén: az összecsapás érdemi része már lezárult, de labdaelrúgásért, majd a játékvezető kérdőre vonásáért három játékosnak is villant a második sárga lap. Sőt, bár már mindenki a lefújást várta, volt olyan játékos, aki az utolsó másodpercben kapta meg mindkét sárgáját.

Fotó: somogyfoci.hu